.
Nevvar Salih İşgören Sk. Goker Apt No:1/1 K.4 D.8 (Sevinç pastanesi karşısı, Kültür Eczanesi üstü) ALSANCAK / İZMİR
0530 944 25 88
0232 422 12 42
0232 422 12 62
.

Dünya Onu AlkışladıDoç. Ali Doğan Bozdağ, Uluslararası Tıbbi Buluşlar ve Teknoloji Kongresi’nde yankı uyandırdı. Geliştirdiği cihaz, her biri son teknoloji eseri robot cerrahlarla birlikte ödüle layık görüldü


Ameliyatları kolaylaştırdı
İZMİR Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi genel cerrahlarından Doç. Dr. Ali Doğan Bozdağ, başarıya imza attı. Hemoroid (basur) ameliyatları için cihaz yaptı. Cerrahın görüş açısını genişleterek operasyonu daha kolay hale getirdi. Ayrıca kamerayla kaydedilip ekrandan izlenmesini de sağladı. Buluşuyla Türkiye’de çeşitli ödüller kazandı. Dünya Tıbbi Buluşlar ve Teknoloji Derneği’nden de davet aldı.

Mansiyonla onurlandırıldı
JAPONYA’NIN Sendai kentinde düzenlenen 19’uncu Uluslararası Tıbbi Buluşlar ve Teknoloji Kongresi’ne katıldı. Tıbba hediye ettiği cihaz, burada da övgüyle karşılandı. Bozdağ, mansiyon ödülüyle onurlandırıldı, yabancı doktorlar tarafından alkışlandı. ''Robotların yarıştığı kongreden dereceyle döndük. Bu nedenle mutluyum. Arkadaşlarımla birlikte, ülkemizi hakettiği şekilde temsil ettik'' dedi.

NESRİN COŞKUN DHA
Sizi Biz Arayalım